شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدماترسالت تاپتين ماركت

یكی از معضلات جامعه امروز ، كه همه با آن دست به گریبان هستیم ، ترافیك های طولانی و عدم وقت كافی برای یافتن نیازمندیهای روزمره میباشد ، سایت تاپتین ماركت سعی میكند تا از بهره گیری از تكنولوژی جدید و یك روش نوین ، بهترین ، نزدیكترین ، ارزانترین كالا ها را به مشتریان معرفی دارد ، لازم بذكر است از خرید ، فروش و استفاده از سایت کاملا رایگان بوده و مدیران و صاحبان سایت هیچگونه منفعتی از فروش قطعات یدكی فروشندگان به مشتریان و ارسال و دریافت استعلام و درخواست ها نخواهد برد . درآمد زایی سایت از طریق دریافت سفارش تبلیغات و معرفی محصولات میباشد . شما میتوانید برای درج آگهی با ایمیل شركت در تماس بوده و درخواست های خود را در حوزه قطعات یدكی خودرو ارسال فرمایید . درج شماره تماس و مشخصات آگهی الزامی میباشد . کاربر گرامی لطفا جهت آگاهی و بهره مندی مناسب از کلیه خدمات و امکانات سایت تاپتین ماركت موارد زیر را با دقت مطالعه نمایید


تذکر:

درصورتی كه هر فردی ، یا شركتی به نام تاپتین ماركت قبل از تحویل كالا درخواست وجه از مشتریان بنماید ، ضمن عدم پرداخت موارد را یا به شماره 09912038318 و یا به ایمیل Toptin-market@gmail.com اطلاع فرمایید .

ثبت سفارش از سوی خریداران سایت تاپتین ماركت در هر زمان و مکانی که در محدوده جغرفیایی جمهوری اسلامی ایران قرار داشته باشند ، از سوی تاپتین ماركت به معنی مطالعه و پذیرفتن تمام قوانین و شرایط سایت تاپتین ماركت از سوی آنها میباشد.


قوانین عمومی

کلیه قطعات و لوازم یدکی انواع خودرو و خدمات ارائه شده در سایت تاپتین ماركت مطابق با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران و قوانین تجارت الکترونیک و قانون حمایت از مصرف کنندگان می باشند.

مشتریان و کاربران سایت تاپتین ماركت که مایل هستند آخرین قوانین و تغییرات را اعم از ، نحوه خرید لوازم یدکی ، تغییرات قیمت ها، خدمات ارسال ، شرایط گارانتی (وجود و عدم وجود)، شرایط مرجوع کردن یا تعویض و ... که به روز رسانی می شوند را مستقیما و بدون واسطه می بایست در همین صفحه پیگیری نمایند.


تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر شخصی است که در تاپتین ماركت مشخصات خود را در قسمت ثبت نام و عضویت تکمیل کرده و از لوازم و قطعات و خدمات تاپتین ماركت بهره مند می گردد که برطبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده ( کاربر) نامیده می شود.


نحوه بر قراری ارتباط دو طرفه بین تاپتین ماركت و کاربر

مشتریان و کاربران تاپتین ماركت که از قطعات و لوازم یدکی خودرو و خدمات مشاوره ای و همچنین خدمات ارسال استفاده می کنند صرفا از طرق ذیل می توانند ارتباط دو طرفه برقرار نمایند.

Toptin-market@gmail.com

info@toptin-market.com


ثبت سفارش و پردازش محصول

ثبت سفارش و ارسال محصول توسط فروشندگان محترم انجام میشود ، مدیریت سایت تاپتین ماركت هیچگونه دخالتی در نحوه ارسال ، كنترل كیفی محصولات یا دریافت هزینه نخواهد داشت ، بهمین لحاظ در صورت مشاهده هرگونه تخلف ، موارد را برای سایت ارسال تا در صورت تكرار حساب كاربری مسدود شود .

مشتریان یا کاربران باید اطلاعات صحیح خود را در فرم های مربوطه وارد نمایند ، در غیر اینصورت سفارش ثبت شده قابل پردازش و تحویل نخواهد بود. سفارش ثبت شده به آدرس وارد شده در مشخصات کاربر ارسال می شود. مشتریان می توانند در صورت تغییر آدرس قبل از ارسال سفارش با تماس تلفنی آدرس جدید را اعلام نمایند. یا اینکه از طریق ورود به حساب کاربری خود قبل از ثبت سفارش نسبت به تغییر آدرس و یا سایر مشخصات اقدام نمایند. در غیر اینصورت تاخیر و یا عدم دریافت سفارش به عهده مشتری می باشد.

پس از ثبت درخواست قطعی در سیستم به هیچ عنوان امکان تغییر آن وجود ندارد در صورت نیاز به تغییر میبایست برای لغو و آن با فروشنده تماس حاصل نمایید .


نحوه پرداخت ( بسیار مهم ***** )

پرداخت هزینه كالا و هزینه حمل و نقل صرفا بصورت حضوری انجام شده ، و با توجه به اینكه كالا مستقیم از فروشنده ( صاحب قطعات یدكی ) به دست مشتری میرسد ، تست كیفیت و اصالت كالا بعهده مشتری میباشد ، و سایت تاپتین ماركت نمیتواند هیچگونه نظارت و دخالتی در این امر داشته باشد . بهمین لحاظ لازم است قبل از تحویل كالا ، از كیفیت آن اطمینان حاصل نمایید و بعد هزینه آن را پرداخت نمایید . ، ضمنا شما میتواند در صورت بروز مشكل به فروشنده امتیاز منفی یا مثبت دهید تا سایت نسبت به عدم كار و ارسال استعلام به فروشندگانی كه رعایت حقوق مشتریان را نمینماید ، پرهیز نماید .


نحوه ارسال و حمل و نقل

در حال حاضر ارسال سفارشات از طریق فروشنده انجام شده ، و هزینه آن را نیز فروشنده محاسبه مینمایید ، سایت تاپتین ماركت سعی خواهد داشت تا در آینده نزدیك با بهره گیری از سیستم متمركز ارسال كالا هزینه های ارسال را یا رایگان یا به حداقل برساند.


خسارت در هنگام حمل و ارسال

خسارات وارده در هنگام ارسال كالا بعهده فروشنده بوده و مشتریان گرامی قبل از دریافت كالا و پرداخت هزینه آن از سلامت فیزیكی كالا مطمئن گردند و در صورت وجود شكستگی ، پارگی ، له شدگی ، ... از دریافت كالا خوداری نمایند .


شیوه ارزشیابی و تعیین قیمت

تاپتین ماركت در حال حاضر برروی كالا ها قیمت گذاری نكرده و قیمت ها با توجه به كاهش یا افزایش قیمت كالاها ، توسط فروشندگان تعیین میشود ، و تاپتین ماركت هیچگونه سود و منفعتی از هیچ خرید فروش نداشته و كل هزینه كالا مربوط به فروشنده خواهد بود .


نکته پایانی

تاپ تین ماركت با تاکید بر احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب‌سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های تاپ تین منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های تاپ تین تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

فروشنده، شخصی حقیقی یا حقوقی است که محصول خود را در وب‌سایت تاپ تین عرضه کرده و به فروش می رساند. همچنین اعتبار فروشنده‌ها توسط تاپ تین بررسی و مدارک مورد نیاز از ایشان اخذ می‌شود. همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که فروشنده در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد. بنابراین در صورتی که آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط فروشنده به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، تاپ تین جهت اطمینان می تواند اطلاعات تکمیلی را از فروشنده درخواست کند.

مسئولیت‌های مربوط به کیفیت، قیمت، محتوا، شرایط و همچنین خدمات پس از فروش محصول بر عهده فروشندگان است.

توجه داشته باشید که شماره‌‌ ی 09912038318 و شماره‌‌ ای است که تاپ تین از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق آن وجود ندارد. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان تاپ تین، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام تاپ تین است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به ایمیل toptin-market@gmail.com اطلاع دهید.

تاپ تین به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

تاپ تین ماركت متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت تاپ تین، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.toptin-market.com است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال اس ام اس و نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم. وب سایت تاپ تین هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.toptin-market.com ندارد و همچنین، هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه‏‌های گفتگوی اینترنتی ندارد و هیچ ‏گاه با این روش‏‌ها با شما تماس نمی‏‌گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.