تصویر زمینه هدر
راهنمای-زمان-تعویض-لوازم-مصرفی-خودرو

راهنمای زمان تعویض لوازم مصرفی خودرو

همان‌طور که می‌دانید قطعات زیادی در خودرو به کار رفته است که هر کدام از آن‌ها نقش مهمی در کارکرد خودروی شما دارند. برخی از این قطعات دارای عمر کوتاهی هستند و در بازه‌های زمانی کوتاهی باید آن‌ها را تعویض کرد. زمان تعویض لوازم مصرفی خودرو اهمیت زیادی دارد؛ زیرا تعویض نکردن آن‌ها در زمان‌ معین باعث ایجاد مشکل در عملکرد خودرو می‌شود. به همین دلیل در این مطلب از وب‌سایت تاپتین قصد داریم تا شما را با انواع لوازم مصرفی خودرو و طول عمر هر کدام از آن‌ها بیشتر آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

آشنایی-با-بهترین-روش-خرید-لوازم-یدکی-خودرو

آشنایی با بهترین روش خرید لوازم یدکی خودرو

در حال حاضر صنعت خودروسازی یکی از صنایع بزرگ و سودآور در جهان است به همین دلیل کارخانه‌های زیادی در زمینه ساخت لوازم یدکی خودرو فعالیت می‌کنند. متأسفانه تولید و فروش لوازم یدکی تقلبی در بازار بسیار رایج است. همچنین این امکان برای بسیاری از افراد وجود ندارد که بتوانند از طریق بررسی‌های فنی بر روی قطعات یدکی، متوجه اصل یا تقلبی بودن آن‌ها شوند. ما در این مطلب از وب‌سایت تاپتین قصد داریم تا شما را با اهمیت خرید لوازم یدکی خودرو از نمایندگی‌های معتبر و مهم‌ترین لوازم یدکی خودرو بیشتر آشنا کنیم؛ پس با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید.

بهترین-برند-قطعه-ساز

بهترین برند قطعه ساز را بیشتر بشناسید!

برندهای بسیار موفقی در زمینه تولید قطعات خودرو فعالیت می‌کنند که هر کدام از آن‌ها در زمینه تولید قطعه‌ای خاص شهرت بیشتری دارند و توانسته‌اند در سال‌های اخیر با پیشرفت و توسعه فعالیت‌های خود در سراسر دنیا مطرح شوند. ما در این بخش به معرفی ده برند برتر تولیدکننده قطعات خودرو در جهان خواهیم پرداخت.

حذف-کلیدهای-فیزیکی-در-کابین-آئودی

کلیدهای فیزیکی در کابین خودروهای آئودی حذف خواهد شد

آئودی قصد دارد در راستای بهبود فناوری در محصولات خود، کابین خودروهای آینده را بدون دکمه و کلیدهای متداول تولید کرده و آن‌ها را با نمایشگرهای لمسی جایگزین کند.

استفاده-از-مواد-گیاهی-کابین-خودرو

پیشنهاد همیلتون به مرسدس: در کابین خودرو از مواد گیاهی استفاده کنید

لوئیس همیلتون در سال ۲۰۱۷، رژیم گیاه‌خواری را برای خود انتخاب کرد و از آن زمان به‌بعد، طرفدار این کار شد. قهرمان ۶ دوره فرمول یک جهان هم‌اکنون موضع خود را با فشار بیشتر بر مرسدس بنز برای کنارگذاشتن چرم‌های حیوانی در مدل‌های این شرکت در سراسر جهان پیش می‌برد.